بررسی روشهای بازشناسی آماری الگو

مطالب دیگر:
📎معماری بیزانس ( روم شرقی )📎پاورپوینت (اسلاید) شخصیت📎مبانی نظری و پیشینه تحقیق چرخه وجه نقد و قیمت سهاممبانی نظری و پیشینه تحقیق چرخه وجه نقد و قیمت سهام📎پاورپوینت تاسیسات و زیر ساخت های شهری(فاضلاب)📎پاور پوینت معماری روم📎سورس ربات فالگیر + پنل مدیریت📎302 فعل ضروری در انگلیسی📎پروژه تحلیل شاسی📎ارزیابی یک PSS پویا با استفاده از یک سیستم باس بی نهایت تک ماشین📎تنظیم پایدار کننده سیستم قدرت برای توربین ژنراتور اتمی بزرگ📎اثر مدل ماشین چهارم order برای طراحی پارامتر PSS در سیستم قدرت📎کنترل قدرت و فرکانس یک سیستم قدرت انرژی باد با استفاده از الگوریتم Colony مصنوعی📎تقویت ثبات گذرا دو دستگاه قدرت با استفاده از یک مطالعه مقایسه ای SVC و PSS📎طرح توجیهی پرورش عقرب یک میلیون عدد سال 97📎باکتری های گرم منفی و مثبت📎پکیج فروش سکه برنامه ممبرسرا📎طرح توجیهی فروشگاه سموم و کود کشاورزی سال 97📎گزارش كارآموزی تعمیرگاه مکانیک خودرو📎طرح توجیهی پرورش صدف و استحصال مرواردید سال 96📎انتقال و نگهداری نمونه های آزمایشگاهی📎نحوه شکل گیری RIPE و RIPE NCC📎پاورپوینت آنتی بیوتیك ها📎اصول بهداشت و کمک‌های اولیه📎انگل شناسی مبحث مژکداران📎طرح توجیهی گلخانه پرورش آلوئه ورا 400 متری سال 97
بررسی روشهای بازشناسی آماری الگو|30017376|otv
در حال حاظر شما فایل با عنوان بررسی روشهای بازشناسی آماری الگو را دنبال می کنید .فرمت فایل: wordتعداد صفحات: 24

چكيده:در اين گزارش قصد داريم جهت بررسی روشهای بازشناسی آماری الگو ، دو مجموعه داده را معرفی و مورد استفاده قرار دهيم. دیتاست اول، عنوان " INFO ON BUPA LIVER DISORDERS " را دارد و وجود يا عدم وجود اختلالات کبد 345شخص را با استفاده از 6 خاصيت خون آنها نشان مي دهد. لازم به ذکر است که در اثر مصرف نوشيدنيهای الکلی ،کبد انسان دچار تغييرات ظاهری و رفتاری زيانباری مي گردد. دیتاست دوم تحت عنوان " PIMA INDIANS DIABETES " است که در آن نيز768 نفر بالای 21 سال مورد مطالعه قرار گرفته اند. بدين صورت که با استفاده از اندازه گيری 6 خاصيت در مشخصات ظاهری و خون این افراد، وجود يا عدم وجود بيماری ديابت در آنها مشخص گرديده است.در ابتدا مشخصات هر دیتاست به طور مفصل شرح داده مي شود و سپس مراحل و مراجع استفاده شده برای استخراج اطلاعات آماری و همچنین نتایج حاصل از بررسی جمعی این داده ها رابیان می کنیم. براي بکارگیری روشهای شناسایی آماری الگو در این مجموعه دادها، آنها را به دو بخش جهت آموزش و تست دسته بندی کننده، تقسیم می کنیم. براي بهينه كردن نتیجه حاصل بايد پارامترهاي آن در مرحله آموزش بدرستي انتخاب شوند. در پایان این گزارش نیز بر اساس اطلاعات آماری استخراج شده، نتیجه گیری کلی صورت می گیرد.

1. قسمت اول : مجموعه دادهBUFA" "1.1 مجموعه داده:مجموعه داده "BUPA LIVER DISORDER " توسط مرکز تحقیقات پزشکی bupa در سال1992 جمع آوري شده است.هدف آن بررسی و تشخیص اختلالات ایجاد شده در کبد بدن انسان می باشد که با استفاده از بررسی تعدادی از خواص خون شخص حاصل می شود. این اختلالات از مصرف بی رویه الکل ناشی می گردند.